Ceník

Níže jsou uvedeny základní balíčky focení během svatebního dne, doprava je již zahrnuta v ceně. Pro závaznou rezervaci termínu je třeba zaplatit zálohu ve výši 1000,- Kč. Zakázka bude v závislosti na sezóně zhotovena do 4 až 6 týdnů od konání svatby. Mimosezónní ceny platí vždy od začátku října do konce března.
Vždy mi, prosím, dejte vědět, kdy a kde se Vaše svatba bude konat a o jakou variantu focení máte zájem. Pokud budete mít o rozsahu fotografování jinou představu, ušijeme balíček na míru.

Svatební balíček I.

Zahrnuje příjezd novomanželů, obřad, společné focení hostů, svatební portréty Vás dvou („pózovačky“).

Odevzdávám minimálně 100 upravených fotografií ve vysokém rozlišení na DVD médiu.

Cena 4.500,- Kč, mimo sezónu 4.000,- Kč.

Svatební balíček II.

Varianta A: Zahrnuje příjezd novomanželů, obřad, společné focení hostů, svatební portréty Vás dvou („pózovačky“), svatební hostinu, rozbíjení talířů, přípitek, proslov a krájení dortu.

Varianta B: Zahrnuje přípravy nevěsty (případně ženicha), příjezd novomanželů, obřad, společné focení hostů, svatební portréty Vás dvou („pózovačky“).

Odevzdávám minimálně 150 upravených fotografií ve vysokém rozlišení na DVD médiu.

Cena 7.000,- Kč, mimo sezónu 6.000,- Kč.

Svatební balíček III.

Zahrnuje přípravy nevěsty (případně ženicha), příjezd novomanželů, obřad, společné focení hostů, svatební portréty Vás dvou („pózovačky“), svatební hostinu, rozbíjení talířů, přípitek, proslov, krájení dortu, první novomanželský tanec.

Odevzdávám minimálně 300 upravených fotografií ve vysokém rozlišení na DVD médiu.

Cena 11.000,- Kč, mimo sezónu 10.000,- Kč.